Hoge zuiverheid 99,99% transparante kwartsglasbuis voor industriële toepassingen
Productdetails
| Productnaam: | kwarts buis | Materiaal: | SiO2 |
|---|---|---|---|
| Zuiverheid: | 99,99% | Materiaaltype: | JGS1/JGS2/JGS3 |
| Werkende temparatuur: | 1200℃ | Kleur: | Transparant |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Hardheid: | Morse 6,6 |
| Markeren |
Mini glazen oliebrander waterleidingen,kwartsglas nagel om te roken,10 mm oliebrander waterleidingen |
||
Productbeschrijving
- Hoge zuiverheid: SiO₂ > 99,99%
- Bedrijfstemperatuur: 1250℃; Verzachtingstemperatuur: 1730℃
- Goede thermische stabiliteit, lagere thermische uitzettingscoëfficiënt
- Hoge corrosiebestendigheid, zuur en alkali, anti-corrosievermogen
- Uitstekende elektrische isolatie, goede elektrische isolatie-eigenschappen
- Gezondheidszorg en milieubescherming
- Geen luchtbel en geen luchtlijn
| Eigenschap | Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal | Gesmolten Kwarts |
| Vorm | Recht of gebogen |
| Dichtheid | 2,2 (g/cm³) |
| Buitendiameter | 2 mm ~ 500 mm |
| Zuiverheid | SiO₂ > 99,99% |
| Wanddikte | 1 mm ~ 300 mm |
| Lengte | 10 mm ~ 4000 mm |
| Diameter | 2 mm ~ 600 mm |
| Hardheidsgraad Mohs-schaal | 6,6 |
| Temperatuurbestendigheid | Bedrijfstemperatuur: 1250℃; Verzachtingstemperatuur: 1730℃ |
| Corrosiebestendigheid | 1000 keer dan gewoon glas |
Producthoogtepunten
Hittebestendige Kwartsglas Cilinder Gesmolten Silica Transparante Kwartsbuizen Kwartsglazen buis is gemaakt van hoogwaardig kwartsglas, een soort glas gemaakt van siliciumdioxide. Het heeft een buisvorm en biedt verschillende doorlaatbaarheid en oppervlaktekwaliteit. Met uitstekende optische ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.