Van de het Kwartsverwarmer van de Customeddruk Draaglijke van het de Buis Hoge Transparante Kwarts de Buisvacuüm Verzegelde Flens
Productdetails
| Materiaal: | Gesmolten Kwarts | BEDRIJFSTEMPERATUUR: | 1100℃ |
|---|---|---|---|
| Hardheid: | Morse 6,5 | zacht wordend punt: | 1780℃ |
| Onthardend Punt: | 1250°C | Het Werk Temperatuur op korte termijn: | 1300°C |
| Het Werk Temperatuur op lange termijn: | 1100°C | ||
| Markeren |
Borosilicateglazen buis,glas haarvat |
||
Productbeschrijving
Van de het Kwartsverwarmer van de Customeddruk Draaglijke van het de Buis Hoge Transparante Kwarts de Buisvacuüm Verzegelde Flens
Materiële Eigenschappen:
1. Hoge zuiverheid
2. Hoge duribility
3. Weerstand op hoge temperatuur (het werk temperatuur 1100℃)
4. Opgepoetste vlam
5. Zure en alkaliweerstand
6.No lucht bublle, geen luchtlijn
| Bezit | Typische Waarden |
| Dichtheid | 2.2x103 kg/m3 |
| Hardheid | 5.5 - 6.5 Schaal 570 KHN 100 van Mohs |
| Ontwerptreksterkte | 4.8x107 pa (N/m2) (7000 psi) |
| Ontwerp Samenpersende Sterkte | Groter dan 1,1 de Pa van x l09 (160.000 psi) |
| Bulkmodulus | 3.7x1010 pa (5.3x106 psi) |
| Starheidsmodulus | 3.1x1010 pa (4.5x106 psi) |
| De Modulus van jongelui | 72GPa (10.5x106 psi) |
| Poisson Verhouding | 0,17 |
| Coëfficiënt van Thermische Uitbreiding | 5.5x10 -7 cm/cm·°C (20°C-320°C) |
| Warmtegeleidingsvermogen | 1.4 W/m·°C |
| Specifieke Hitte | 670 J/kg·°C |
| Zacht wordend Punt | 1683°C |
| Onthardend Punt | 1215°C |
| Spanningspunt | 1120 °C |
| Elektroweerstandsvermogen | 7x107 ohm cm (350°C) |
| Diëlektrische Eigenschappen | (20°C en 1 Mhz) |
| Constant | 3.75 |
| Sterkte | 5x107 V/m |
| Verliesfactor | Minder dan 4x10-4 |
| Dissipatiefactor | Minder dan 1x10-4 |
| Index van Breking | 1.4585 |
| Constringence (Nu) | 67.56 |
| Snelheid van correct-Scheerbeurtgolf | 3.75x103 m/s |
| Snelheid van Geluid/Compressiegolf | 5.90X103 m/s |
| Sonic-Vermindering | Minder dan 11 db/m Mhz |
| Doordringbaarheidsconstanten (700°C) | (seconde cm van cm3 mm/cm2 van Hg) |
| Helium | 210x10-10 |
| Waterstof | 21x10-10 |
| Deuterium | 17x10-10 |
| Neon | 9.5x10-10 |
Verdere verwerking:
CNC, het lassen van de Kwartsbuis, het verzegelen


Toepassing:
Zij worden wijd gebruikt in elektrisch licht, verspreidingsbuis, beschermingsbuis, optisch instrument, gezichtsglas, observatievenster voor oven, halfgeleider, foto-elektron, de militaire industrie, metallurgie, behandelt het water, emt, laboratoriumglaswerk en veel andere gebieden.
Wij keuren blijven smeltend methode, omwentelingsmethode, vlam het smelten methode om diverse soorten transparant te veroorzaken goed. Ondertussen, hebben wij de smeltkroesworkshop van het Boogkwarts, oude procesworkshop, de workshop van het brandproces, zodat wij hogere vereisten kunnen goedkeuren om allerlei de producten van het kwartsglas, zoals Kwartsbuis, Kwartsplaat, Kwartssmeltkroes, Kwartsflens, de buis van het Ovenkwarts, Kwartsboot, de instrumenten van het Laboratoriumkwarts, Kwartsverwarmer en andere verwante producten van het kwartsglas aan te passen. Deze producten worden wijd gebruikt op halfgeleider, het photovoltaic, infrarode verwarmen, vlucht, chemisch product, en grote hogescholen en universiteiten op het laboratorium en andere de industriegebieden.
Bedrijfprofiel:
De Fabriek van het het Kwartsproduct van Lianyungangshengfan is een professionele vervaardiging gespecialiseerd in onderzoek en ontwikkeling van kwartsplaat, kwartsbuis, kwartsflens, kwartsring, cuvette en kwartsinstrument. Het bedrijf wordt gevestigd in het Kristalkapitaal van China - Donghai-Stad, Jiangsu Prov., China. 70 km verre van Lianyungang-haven, geschikt vervoer.
Behandelend een gebied van 1000 vierkante meters, hebben wij nu meer dan 30 werknemers, een jaarlijkse omzet die USD overschrijden 5,2 miljoen.
Met de filosofie van Technologierichtlijn, Kwaliteit eerst, Integriteit en Verantwoordelijkheid, Duurzame Verrichting, wijdt het bedrijf om een internationale onderneming met standaard en duurzaam verrichtingsvermogen op te richten.
Producthoogtepunten
Van de het Kwartsverwarmer van de Customeddruk Draaglijke van het de Buis Hoge Transparante Kwarts de Buisvacuüm Verzegelde Flens Materiële Eigenschappen: 1. Hoge zuiverheid 2. Hoge duribility 3. Weerstand op hoge temperatuur (het werk temperatuur 1100℃) 4. Opgepoetste vlam 5. Zure en alkaliweerstan...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.