De elektrische Glazen buis van het Isolatiekiezelzuur, Kwartsbuis Op hoge temperatuur
Productdetails
| Naam: | Kiezelzuurglazen buis | Eigenschap: | Elektrische Isolatie |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | SIO2>99.99% | OD: | 3300mm |
| Lichte overbrenging: | >92% | Het werken Temparature: | 1100℃ |
| Hardheid: | Mose 6,5 | Voordeel: | op hoge temperatuur |
| Markeren |
gesmolten kwartsbuis,gesmolten kiezelzuurbuizenstelsel |
||
Productbeschrijving
De elektrische Glazen buis van het Isolatiekiezelzuur, Kwartsbuis Op hoge temperatuur
De Beschrijving van de kiezelzuurglazen buis:
| Hardeness | 5.5-6.5 Scal 570 KHN 100 van Mohs |
| Ontwerptreksterkte | 4.8x107 pa (N/mm2) (7000psi) |
| Ontwerp Samenpersende Sterkte | >1.1x109 pa (160.000 psi) |
| Bulkmodulus | 3.7x1010 pa (5.3x106psi) |
| Starheidsmodulus | 3.1x1010 pa (4.5x106psi) |
| De Modulus van jongelui | 7.2x10-10 pa (10.5x106 psi) |
| Poisson Verhouding | 0,17 |
| Coëfficiënt van Thermische Uitbreiding | 5.5x107cm/cm. °C (20°C-30°C) |
| Warmtegeleidingsvermogen | 1.4 W/m. °C |
| Specifieke Hitte | 670J/kg. °C |
| Softerningspunt | 1683°C |
| Onthardend Punt | 1215°C |
| Spanningspunt | 1120°C |
| Elektroontvankelijkheid | 7x107 ohm.cm (350°C) |
| Snelheid van correct-Scheerbeurtgolf | 3.75x103 m/s |
| Snelheid van Correcte Compressiegolf | 5.9x103 m/s |
| Sonic-Vermindering | <11db> |
| Chemische Stabiliteit (behalve hydrofuoric) | Hoge weerstand tegen water en zuren |
| Diëlektrische Eigenschappen (20°C en 1MHZ) Constant Sterkte Verliesfactor Dissipatiefactor |
3.75 5x107 V/M Minder dan 4x10-4 Minder dan 1x10-4 |
De Eigenschap van de kiezelzuurglazen buis
CORROSIEBESTENDIG
Naast fluorwaterstofzuur, heeft het kwartsglas geen chemisch reactie withother zuur. Zijn zure weerstand is 30 keer dat van Ceramic.150-tijden dat van roestvrij staal vooral de chemische stabiliteit bij lage temperatuur.
Welke niet met een andere techniekmaterialen kan worden vergeleken.
GOEDE THERMISCHE STABILITEIT
De thermische samentrekkingscoëfficiënt van kwartsglas.
Kan aan strenge temperatuurveranderingen lijden.
Het kwartsglas aan 1100℃ wordt verwarmd die
ook niet in koud water zal barsten.
GOEDE PERVIOUS AAN LICHT
Het kwartsglas heeft goede overbrenging in alle spectrale banden van purper aan rood.
De zichtbare lichte overbrenging is speciaal boven 93% in het ultraviolette spectrale gebied.
En de maximumoverbrenging is over 80%.
GOEDE ELEKTROisolatie
De weerstand van kwartsglas is 10.000 keer dat van gewone en heeft goede elektroprestaties zelfs bij lage temperatuur
De Beelden van de kiezelzuurglazen buis

Bedrijfprofiel:
De Fabriek van het het Kwartsproduct van Lianyungangshengfan is een professionele vervaardiging gespecialiseerd in onderzoek en ontwikkeling van kwartsplaat, kwartsbuis, kwartsflens, kwartsring, cuvette en kwartsinstrument. Het bedrijf wordt gevestigd in het Kristalkapitaal van China - Donghai-Stad, Jiangsu Prov., China. 70 km verre van Lianyungang-haven, geschikt vervoer.
Behandelend een gebied van 1000 vierkante meters, hebben wij nu meer dan 30 werknemers, een jaarlijkse omzet die USD overschrijden 5,2 miljoen.
Met de filosofie van Technologierichtlijn, Kwaliteit eerst, Integriteit en Verantwoordelijkheid, Duurzame Verrichting, wijdt het bedrijf om een internationale onderneming met standaard en duurzaam verrichtingsvermogen op te richten.


Producthoogtepunten
De elektrische Glazen buis van het Isolatiekiezelzuur, Kwartsbuis Op hoge temperatuur De Beschrijving van de kiezelzuurglazen buis: Hardeness 5.5-6.5 Scal 570 KHN 100 van Mohs Ontwerptreksterkte 4.8x107 pa (N/mm2) (7000psi) Ontwerp Samenpersende Sterkte >1.1x109 pa (160.000 psi) Bulkmodulus 3.7x1010 ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.