Goede elektrische isolerende kwartsglazen buis met een werktemperatuur van 1100°C en corrosiebestendigheid
Product Details
| Naam: | Kwarts glazen buis | Sollicitatie: | Bronnen, Halfgeleider |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | SiO2> 99,99% | functie: | Goede Elektroisolatie |
| Lichtdoorlatendheid: | > 92% | Werkende temparatuur: | 1100 ℃ |
| Hardheid: | Mose 6,5 | Weerstandswaarde: | 1000 keer dan gewoon glas |
| Markeren |
De opgepoetste pijp van het kwartsglas brand,De halfgeleider beschermt de pijp van het Kwartsglas,De pijp Vacuümbuis van het kwartsglas |
||
Product Description
- Hoge duurzaamheid en mechanische sterkte
- Uitzonderlijke hittebestendigheid
- Superieure corrosiebestendigheid
- Lage thermische uitzettingscoëfficiënt
- Halogeenlampen en kwikdamplampen
- Enkelzijdige lampen en autoverlichting
- Podiumverlichtingssystemen
- Thermo-elektrische boilers
- Kopieerlampen
- Waterbehandelingslampbehuizingen
- Kwartsglaswerk en leidingsystemen
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| SiO2-gehalte | 99,9% |
| Dichtheid | 2,2 g/cm³ |
| Hardheid (Mohs-schaal) | 6,6 |
| Smeltpunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Maximale kortetermijntemperatuur | 1450°C |
| Zichtbare lichtdoorlaatbaarheid | Boven 93% |
| UV-spectraalgebied doorlaatbaarheid | 80% |
| Annealing Point | 1180°C |
| Verwekingspunt | 1630°C |
| Spanningspunt | 1100°C |
Product Highlights
Gepoliseerde Kwarts Glas Vuur Pijp Halfgeleider Bescherm Hittebestendig Vacuümbuis Transparant Hoogwaardige Kwartsglazen Buis voor Industriële Toepassingen Premium kwartsglazen buizen die uitzonderlijke elektrische isolatie, thermische stabiliteit en corrosiebestendigheid bieden voor veeleisende ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.