1100°C Hoge zuiverheid SiO2 99,99% Corrosiebestendige kwartsglasbuis voor CVD-oven
Productdetails
| Productnaam: | Kwarts glazen buis | Materiaal: | Zuiver kwartsglas |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 100-850ml | Gebruik: | huis/hotels/restaurant |
| Werkende temparatuur: | 1100 ℃ | Kleur: | Transparant |
| Weerstandswaarde: | 1000 keer dan gewoon glas | Karakters: | Maak een prettig geluid wanneer toejuichingen |
| Markeren |
Het GlasReageerbuis van het cilinderkwarts,100ml ontruim de Reageerbuis van het Kwartsglas,Kwartsglazen buis voor CVD-Oven |
||
Productbeschrijving
- Hoge zuiverheid: SiO₂ > 99,99%
- Uitstekende visuele en chemische prestaties: zuurbestendig, alkalibestendig, superieure thermische stabiliteit
- Naleving van gezondheidszorg en milieubescherming
- Geen luchtbellen of luchtlijnen
- Uitstekende elektrische isolatie-eigenschappen
- Primair materiaal voor de productie van bacteriedodende lampomhulsels
- Diepe verwerking voor laboratoriumglaswerk, instrumenten en ovenbuizen
- Lichtbronnen
- Halfgeleider- en elektrische verwarmingstoepassingen
- Chemische industrieën
- Optische componenten
| SiO₂-gehalte | 99,9% |
| Dichtheid | 2,2 g/cm³ |
| Mohs Hardheid | 6,6 |
| Smeltpunt | 1732℃ |
| Werktemperatuur | 1100℃ |
| Maximale kortetermijntemperatuur | 1450℃ |
| Doorlaatbaarheid zichtbaar licht | Boven 93% |
| Doorlaatbaarheid UV-spectrale regio | 80% |
| Annealing Point | 1180℃ |
| Verwekingspunt | 1630℃ |
| Strain Point | 1100℃ |
| Element | Bereik |
|---|---|
| Al | 5-12 |
| Fe | 0,19-1,5 |
| K | 0,71-1,6 |
| Na | 0,12-1,76 |
| Li | 0,38-0,76 |
| Ca | 0,17-1,23 |
| Mg | 0,05-0,5 |
| Cu | 0,05 |
| Mn | 0,05 |
| Cr | <0,05 |
| B | <0,1 |
| Ti | <1 |
| Golflengte (nm) | Transmissie (%) |
|---|---|
| <220 | 89 |
| 255 | 91 |
| 280 | 93 |
| 315 | 93 |
| 350 | 93 |
| 380 | 93 |
| 590 | 93,2 |
| 780 | 93,4 |
| Dichtheid (20°C) | 2,2 × 10³ kg/m³ |
| Expansiecoëfficiënt (25-300°C) | 0,56 × 10⁻⁶ °C⁻¹ |
| Verwekingspunt | 1710°C |
| Annealing Point | 1230°C |
| Strain Point | 1140°C |
| Young's Modulus | 7,5 × 10⁵ Pa |
Producthoogtepunten
100 ml heldere kwartsglas reageerbuis cilinder voor CVD-oven Hoge dichtheid gesmolten silicium capillaire buizen Op maat gemaakte glazen buizen vervaardigd volgens milieubeschermingsnormen voor superieure prestaties in veeleisende toepassingen. Productoverzicht Gesmolten helder silicium kwartsglas ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.