Hoge Transmissie Hittebestendige Kwartsglasbuis met Goede Elektrische Isolatie voor Halfgeleidertoepassingen
Product Details
| Naam: | De hoge doorlaatbaarheid van de gepolijste kwartsglasbrandpijphalfgeleider beschermt hittebestendige | Sollicitatie: | Bronnen, Halfgeleider |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | SiO2> 99,99% | functie: | Goede Elektroisolatie |
| Lichtdoorlatendheid: | > 92% | Werkende temparatuur: | 1100 ℃ |
| Hardheid: | Mose 6,5 | Weerstandswaarde: | 1000 keer dan gewoon glas |
| Kleur: | Transparant | ||
| Markeren |
Halfgeleider kwarts glazen buis,Transparante verwarming kwarts glazen buis,Kwarts glazen buis met hoge doorlaatbaarheid |
||
Product Description
- Uitzonderlijke duurzaamheid en structurele integriteit
- Superieure hittebestendigheid
- Uitstekende corrosiebestendigheid
- Laag thermisch uitbreidingscoëfficiënt
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| SiO2-gehalte | 990,9% |
| Dichtheid | 2.2 g/cm3 |
| Hardheid van Mohs | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Maximale temperatuur op korte termijn | 1450°C |
| Doorstroming van zichtbaar licht | Meer dan 93% |
| UV-spectrumdoorstraling | 80% |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Spanningspunt | 1100°C |
Product Highlights
Verwarmingsglasbuis van kwarts - doorzichtig halfgeleider met een hoge doorlaatbaarheid Fabrieksprijs Doorzichtige Quartzglasbuis voor verwarming Premium elektrische isolatie kwartsglasbuis ontworpen voor lichtbronnen en halfgeleidertoepassingen. Primaire toepassingen Verlichtingssystemen, ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.