Goed elektrisch isolerend kwartsglasbuis met hoge hittebestendigheid en hoge lichtdoorlatendheid voor UV-lamp
Product Details
| Naam: | Kwarts glazen buis | Sollicitatie: | Bronnen, Halfgeleider |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | SiO2> 99,99% | functie: | Goede Elektroisolatie |
| Lichtdoorlatendheid: | > 92% | Werkende temparatuur: | 1100 ℃ |
| Hardheid: | Mose 6,5 | Weerstandswaarde: | 1000 keer dan gewoon glas |
| Markeren |
Eindigt open transparante kwartspijp,kwartspijp glazen buisreactor,kwartsglazen buis voor UV-lamp |
||
Product Description
- Uitzonderlijke duurzaamheid
- Superieure hittebestendigheid
- Uitstekende corrosiebestendigheid
- Laag thermisch uitbreidingscoëfficiënt
| SiO2-gehalte | 990,9% |
| Dichtheid | 2.2 g/cm3 |
| Hardheidsschaal van Mohs | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Maximale temperatuur op korte termijn | 1450°C |
| Doorstroming van zichtbaar licht | Meer dan 93% |
| Transmittantie in het UV-spectrum | 80% |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Spanningspunt | 1100°C |
Product Highlights
Eindjes Open Quartz Pipe Glass Tube Reactor Transparante Voor UV Lamp Premium elektrische isolatie kwartsglasbuis ontworpen voor lichtbronnen, halfgeleidertoepassingen, optische communicatie, militaire apparatuur, bouwmaterialen, chemische verwerking, mechanische systemen, elektrische componenten,en ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.