Grote Diameter Hittebestendige Corrosiebestendige Kwartsglazen Buis voor Fotovoltaïsche Diffusie
Product Details
| Kleur: | Duidelijk/transparant | Materiaal: | SiO2> 99,99% |
|---|---|---|---|
| Materiaaltype: | JGS1/JGS2/JGS3 | Hardheid: | Morse 6,6 |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Werkende temparatuur: | 1250 ℃ |
| Smeltpunt: | 1730 ℃ | Weerstand tegen corrosie: | 30 keer dan keramiek, 150 keer dan roestvrij staal |
| Sollicitatie: | Photovoltaic, Halfgeleider, Laboratorium, Industrieel, Chemisch, Medisch, Ruimtevaart, | ||
| Markeren |
Kwartsheldere glazen buis met grote diameter,fotovoltaïsche diffusiekwartsbuis op zonne-energie,JGS2 kwartsheldere glazen buis |
||
Product Description
- Hoge zuiverheid: SiO2 > 99,99%
- Operatietemperatuur: 1250°C; verzachtende temperatuur: 1730°C
- Uitstekende thermische stabiliteit met een lage koëfficiënt van thermische uitbreiding
- Hoge corrosiebestendigheid tegen zuren en alkalis
- Superieure elektrische isolatie eigenschappen
- Naleving van de voorschriften inzake gezondheidszorg en milieubescherming
- Geen luchtbelletjes of lijnen voor optimale helderheid
| Vastgoed | Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal | Gespoten kwarts |
| Vorm | Recht of gebogen |
| Dichtheid | 2.2 (g/cm3) |
| Buitendeursdiameter | 2 mm tot 500 mm |
| Zuiverheid | SiO2 > 99,99% |
| Wanddikte | 1 mm~300 mm |
| Lange | 10 mm tot 4000 mm |
| Diameter | 2 mm~600 mm |
| Hardheidsgraad op schaal moh' | 6.6 |
| Temperatuurbestendigheid | Operatietemperatuur: 1250°C; verzachtende temperatuur: 1730°C |
| Corrosiebestendigheid | 1000 keer meer dan gewoon glas |
WhatsApp/Mobile: +8617696882108
Adres: Oostelijke economische ontwikkelingszone, Donghai County, Lianyungang, Jiangsu, China.
(2) Voor op maat gemaakte producten: volgens uw bestelling is de levertijd 7 tot 30 werkdagen.
Product Highlights
Grote diameter kwartsglasbuis Zonne-energie fotovoltaïsche diffusietuib Een kwartsglasbuis is vervaardigd van kwalitatief hoogwaardig kwartsglas dat voornamelijk uit siliciumdioxide bestaat.Het levert uitzonderlijke optische eigenschappen samen met superieure thermischeDit maakt het een ideaal ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.