Hoge temperatuurbestendige, grote diameter, corrosiebestendige kwartsglazen buis voor industriële toepassingen
Product Details
| Kleur: | Duidelijk/transparant | Materiaal: | SiO2> 99,99% |
|---|---|---|---|
| Materiaaltype: | JGS1/JGS2/JGS3 | Hardheid: | Morse 6,6 |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Werkende temparatuur: | 1250 ℃ |
| Smeltpunt: | 1730 ℃ | Weerstand tegen corrosie: | 30 keer dan keramiek, 150 keer dan roestvrij staal |
| Sollicitatie: | Photovoltaic, Halfgeleider, Laboratorium, Industrieel, Chemisch, Medisch, Ruimtevaart, | ||
| Markeren |
Hoogtemperatuurbestendige kwartsglasbuis,Vervaardiging van quartzglasbuizen,Grote kwartsglasbuis |
||
Product Description
- Hoge zuiverheid: SiO₂ > 99,99%
- Bedrijfstemperatuur: 1250℃; Verzachtingstemperatuur: 1730℃
- Uitstekende thermische stabiliteit met lage thermische uitzettingscoëfficiënt
- Hoge corrosiebestendigheid tegen zuren en logen
- Superieure elektrische isolatie-eigenschappen
- Milieuvriendelijk en gezondheidsveilig
- Vrij van luchtbellen en lijnen
| Eigenschap | Beschrijving |
|---|---|
| Materiaal | Gesmolten Kwarts |
| Vorm | Recht of gebogen |
| Dichtheid | 2,2 (g/cm³) |
| Buitendiameter | 2 mm ~ 500 mm |
| Zuiverheid | SiO₂ > 99,99% |
| Wanddikte | 1 mm ~ 300 mm |
| Lengte | 10 mm ~ 4000 mm |
| Diameter | 2 mm ~ 600 mm |
| Hardheidsgraad Mohs-schaal | 6,6 |
| Temperatuurbestendigheid | Bedrijfstemperatuur: 1250℃; Verzachtingstemperatuur: 1730℃ |
| Corrosiebestendigheid | 1000 keer beter dan gewoon glas |
WhatsApp/Mobiel: +8617696882108
Adres: East Economic Development Zone, Donghai County, Lianyungang, Jiangsu, China
Product Highlights
Hittebestendige Grote Kwartsglazen Buis Kwartsglazen buis wordt vervaardigd uit hoogwaardig kwartsglas bestaande uit siliciumdioxide. Verkrijgbaar in buisvorm met verschillende doorlaatniveaus en oppervlaktekwaliteiten, levert het uitzonderlijke optische eigenschappen en superieure thermische, ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.