Hoge zuiverheid SIO2 99,99% kwartsglasbuis met werktemperatuur 1100°C en hoge lichtdoorlatendheid > 92%
Productdetails
| Type: | Dist Quartz -plaat | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | vierkant |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen plaat |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
Buizenovens Kwartsglasbuis,Hoogwaardige kwartsglasbuis,Kwartsglazen buis op hoge temperatuur |
||
Productbeschrijving
| Merken | Shengfan kwarts |
|---|---|
| SIO2-inhoud | 99.99% |
| Dichtheid | 2.2 g/cm3 |
| Hardheid (schaal van Mohs) | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Dichtheid | 2.2*103 kg/m3 | Hardheid | 5.5-6.5 op de schaal van Mohs |
|---|---|---|---|
| Treksterkte | 4.8*107 Pa | Samendrukkracht | > 1,1*109 Pa |
| Bulk Modulus | 3.7*1010 Pa | Rigiditeitsmodule | 3.1*1010 Pa |
| Verzachtingspunt | 1730°C | Verzilveringspunt | 1215°C |
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Vorm | Cirkelvormig / rond |
| Standaard | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Materiaal | 990,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800 mm |
| Dikte | 0.2-100 mm |
| Toepassing | optische kwartsvensters |
| Lichtdoorstraling | > 92% |
| Hardheid | Mohs 6.5 |
| Waarde van de weerstand | 1000 keer hoger dan gewoon glas |
- SiO2-gehalte hoger dan 99,99% voor hoogzuivere kwartsbuizen
- Werktemperatuur: 1250°C met een verzachtingstemperatuur van 1730°C
- Uitstekende visuele en chemische kenmerken
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Gezondheidszorg en milieubescherming
- Op aanvraag beschikbaar
- CE, RoHS en SGS-gecertificeerd
A: Ja, we verwelkomen monsterorders om de kwaliteit te testen en te verifiëren.
A: Binnen 15 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
A: lage MOQ beschikbaar, met 1 stuk voor het controleren van monsters.
A: Ten eerste, verstrekken uw vereisten of aanvraag details. ten tweede, wij citeren volgens uw specificaties. ten derde, bevestigen monsters en plaats deposito. ten vierde, wij regelen de productie.
A: DHL, UPS, FedEx of TNT beschikbaar voor kleine bestellingen (3-5 dagen levering).
Producthoogtepunten
Hoogwaardige kwartsglasbuis voor hoogtemperatuurbuisovens High Transmittance Quartz Glass Tube met uitzonderlijke UV-lichttransmissie en beschermende transparantie eigenschappen. Productspecificaties MerkenShengfan kwarts SIO2-inhoud99.99% Dichtheid2.2 g/cm3 Hardheid (schaal van Mohs)6.6 Smeltepunt1...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.