Hoge Transmissie 1100℃ Werktemperatuur 99,99% SiO2 Zuiverheid Kwartsglasbuis voor Halfgeleider en Optische Toepassingen
Product Details
| Type: | Dist Quartz -plaat | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | vierkant |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen plaat |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
Zandkern kwartsglasbuis,Doorzichtige kwartsglasbuis,Gepolijste kwartsglasbuis |
||
Product Description
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Merken | Shengfan kwarts |
| SiO2-gehalte | 99.99% |
| Dichtheid | 2.2 g/cm3 |
| Hardheid (schaal van Mohs) | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Dichtheid | 2.2×103 kg/m3 | Hardheid | 5.5-6.5 op de schaal van Mohs |
| Treksterkte | 4.8 × 107 Pa (7000 psi) | Samendrukkracht | > 1,1 × 109 Pa (160.000 psi) |
| Bulk Modulus | 3.7 × 1010 Pa | Rigiditeitsmodule | 3.1 × 1010 Pa |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Vorm | Cirkelvormig / rond |
| Standaard | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Materiaal | 990,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800 mm |
| Dikte | 0.2-100 mm |
| Toepassing | optische kwartsvensters |
| Lichtdoorstraling | > 92% |
| Waarde van de weerstand | 1000 maal normaal glas |
- SiO2-gehalte hoger dan 99,99% voor hoogzuivere kwartsbuizen
- Werktemperatuur: 1250°C met een verzachtingstemperatuur van 1730°C
- Uitstekende visuele en chemische kenmerken
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Gezondheidszorg en milieubescherming
- Op maat gemaakte afmetingen beschikbaar
- CE, RoHS en SGS-gecertificeerd
Product Highlights
Doorzichtige gepolijste kwartsglasbuisproducten Hoogdoorlatend kwartsglasbuis met uitstekende UV-lichttransmissiebescherming en transparantie. Technische specificaties Vastgoed Waarde Merken Shengfan kwarts SiO2-gehalte 99.99% Dichtheid 2.2 g/cm3 Hardheid (schaal van Mohs) 6.6 Smeltepunt 1732°C ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.