Hoge Zuiverheid SIO2 99,99% Kwartsglasbuis met 1100℃ Werktemperatuur en Helder Transparant voor Laboratoriumgebruik
Productdetails
| Type: | Wissen quartz buis | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | vierkant |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen buis |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
Temperatuurverwarming van kwartsglasbuis,Cyclische laboratoriumkwartsglasbuis,De Glazen buis van het hoge Zuiverheidskwarts |
||
Productbeschrijving
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Merken | Shengfan kwarts |
| SiO2-gehalte | 99.99% |
| Dichtheid | 2.2 g/cm3 |
| Hardheid (schaal van Mohs) | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Inrichting | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Vorm | Cirkelvormig / rond |
| Standaard | JGS1 |
| Materiaal | 990,99% SiO2 |
| Diameter Range | 1-800 mm |
| Diktebereik | 0.25-10mm |
| Toepassing | optische kwartsvensters |
| Lichtdoorstraling | > 92% |
| Waarde van de weerstand | 1000 maal normaal glas |
- met een gehalte aan SiO2 > 99,99%
- Werktemperatuur: 1250°C, verzachtingstemperatuur: 1730°C
- Uitstekende visuele en chemische prestaties
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Gezondheidszorg en milieubescherming
- Op maat gemaakte afmetingen beschikbaar
- CE, RoHS, SGS gecertificeerd
A:Ja, we verwelkomen bestellingen van monsters voor kwaliteitsonderzoek.
A:Binnen 15 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
A:Lage MOQ, 1pc beschikbaar voor monstercontrole.
A:Aandelenvereisten → Aanbieding krijgen → Monsters bevestigen → Deposito plaatsen → Productie geregeld.
A:DHL, UPS, FedEx, TNT voor kleine bestellingen (3-5 dagen).
Producthoogtepunten
Hoogzuivere kwartsglasbuis voor laboratorium- en industriële toepassingen Hoogdoorlatend kwartsglasbuis met uitstekende UV-lichtdoorlating en beschermende transparante eigenschappen voor veeleisende industriële en laboratoriumomgevingen. Productspecificaties Parameter Waarde Merken Shengfan kwarts ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.