Hoge doorlaatbaarheid Corrosiebestendige Hoge temperatuurbestendige (1100°C) Kwartsglasbuis voor laboratoriumgebruik
Productdetails
| Type: | Wissen quartz buis | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | vierkant |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen buis |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
corrosiebestendige kwartsglasinstrumenten,fabrieksop maat gemaakte kwartsglasinstrumenten,Laboratoriaal kwartsglasinstrumenten |
||
Productbeschrijving
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Merken | Shengfan kwarts |
| SiO2-gehalte | 99.99% |
| Dichtheid | 2.2 (g/cm3) |
| Hardheid (schaal van Mohs) | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Dichtheid | 2.2×103 kg/m3 | Hardheid | 5.5 - 6.5 op Mohs schaal |
| Ontwerp treksterkte | 4.8 × 107 Pa (7000 psi) | Ontwerp van de compressievermogen | Meer dan 1,1 × 109 Pa |
| Bulk Modulus | 3.7 × 1010 Pa | Rigiditeitsmodule | 3.1 × 1010 Pa |
| Verzachtingspunt | 1730°C | Verzilveringspunt | 1215°C |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Vorm | Cirkelvormig / rond |
| Standaard | JGS1 |
| Materiaal | 990,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800 mm |
| Dikte | 0.25-10mm |
| Toepassing | optische kwartsvensters |
| Lichtdoorstraling | > 92% |
| Waarde van de weerstand | 1000 keer meer dan gewoon glas |
- SiO2 > 99,99% hoogzuiverheid kwartsbuis
- Operatietemperatuur: 1250°C, verzachtingstemperatuur: 1730°C
- Uitstekende visuele en chemische prestaties
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Gezondheidszorg en milieubescherming
- Op maat gemaakte afmetingen beschikbaar
- CE, RoHS, SGS goedgekeurd
A: Ja, we verwelkomen monsterorders om de kwaliteit te testen en te controleren.
A: Binnen 15 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
A: lage MOQ, 1pc voor het controleren van monsters is beschikbaar.
A: ten eerste laat ons weten uw vereisten of toepassing. ten tweede wij citeren volgens uw vereisten of onze suggesties. ten derde klant bevestigt de monsters en plaatsen deposito voor formele bestelling.Ten vierde regelen wij de productie.
A: DHL, UPS, FedEx of TNT zijn optioneel voor kleine bestellingen. Het duurt meestal 3-5 dagen om te arriveren.
Producthoogtepunten
Fabrieksvoorzieningen van laboratoriumkwartsglas, corrosiebestendig High Transmittance Quartz Glass Tube met uitstekende UV-lichttransmissie bescherming en transparantie. Materialspecificaties Vastgoed Waarde Merken Shengfan kwarts SiO2-gehalte 99.99% Dichtheid 2.2 (g/cm3) Hardheid (schaal van Mohs) ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.