Hoge temperatuurbestendige corrosiebestendige transparante kwartsglazen buis voor buisovens met hoge doorlaatbaarheid
Productdetails
| Type: | Wissen quartz buis | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | Ronde |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen buis |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
met een temperatuur van niet meer dan 20 °C,corrosiebestendige kwartsglasbuis,met een diameter van niet meer dan 20 mm |
||
Productbeschrijving
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shengfan Quartz |
| SiO2-gehalte | 99,99% |
| Dichtheid | 2,2 g/cm³ |
| Hardheid (Mohs-schaal) | 6,6 |
| Smeltpunt | 1732℃ |
| Werktemperatuur | 1100℃ |
| Annealing Point | 1180℃ |
| Verwekingspunt | 1630℃ |
| Dichtheid | 2,2*10³ kg/m³ | Hardheid | 5,5 - 6,5 Mohs-schaal |
| Treksterkte | 4,8*10⁷ Pa | Druksterkte | >1,1*10⁹ Pa |
| Bulkmodulus | 3,7*10¹⁰ Pa | Rigiditeitsmodulus | 3,1*10¹⁰ Pa |
| Verwekingspunt | 1730℃ | Annealing Point | 1215℃ |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Circulair / Rond |
| Standaard | JGS1 |
| Materiaal | 99,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800mm |
| Dikte | 0,25-10mm |
| Toepassing | Optische kwartsvensters |
| Lichtdoorlatendheid | >92% |
| Weerstandswaarde | 1000 keer gewoon glas |
- SiO2-gehalte van meer dan 99,99% voor kwartsbuizen met hoge zuiverheid
- Bedrijfstemperatuur: 1250℃ met een verwekingstemperatuur van 1730℃
- Uitstekende visuele en chemische prestatiekenmerken
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Voldoet aan de eisen voor gezondheidszorg en milieubescherming
- Aangepaste afmetingen verkrijgbaar op aanvraag
- CE, RoHS en SGS gecertificeerd
Producthoogtepunten
Hoge temperatuur corrosiebestendige transparante kwarts roerbuis Kwartsglasbuis met hoge doorlaatbaarheid en uitstekende UV-lichtdoorlatingsbescherming voor buisovenapplicaties. Productspecificaties Eigenschap Waarde Merk Shengfan Quartz SiO2-gehalte 99,99% Dichtheid 2,2 g/cm³ Hardheid (Mohs-schaal) ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.