kwaliteit Aangepaste 50-5000ML Florence-kolf van kwartsglas, platte bodemkolf met logo Fabriek
>
Aangepaste 50-5000ML Florence-kolf van kwartsglas, platte bodemkolf met logo
Merknaam: shengfan
Modelnummer: JGS2
Plaats van herkomst: CHINA
Certificering: CE/RoHs/TUV/SGS
Minimale bestelhoeveelheid: 1 stuk
Prijs: Bespreekbaar
Leveringscapaciteit: 10000 stuks per maand
Productdetails
Kleur: Duidelijk/transparant Materiaal: SiO2&gt; 99,99%
Materiaaltype: JGS1/JGS2/JGS3 Hardheid: Morse 6,6
Dikte: 2.2G/cm3 Werkende temparatuur: 1250 ℃
Smeltpunt: 1730 ℃ Weerstand tegen corrosie: 30 keer dan keramiek, 150 keer dan roestvrij staal
Sollicitatie: Photovoltaic, Halfgeleider, Laboratorium, Industrieel, Chemisch, Medisch, Ruimtevaart,
Markeren
Florence-kolf van kwartsglas
kolf met platte bodem en aangepast logo
wetenschappelijk laboratoriumglaswerk met garantie
Productbeschrijving
Aangepaste 50-5000ML Florence-kolf van kwartsglas, platte bodemkolf met logo 0
Shengfan kwartsglasbuis
We zijn een fabrikant van transparante kwartsbuis I.Instrument.
Welkom bij het tekenonderzoek.
Voordeel van kwartsbuis
Kwartsglasbuis op maat door Shengfan
Merknaam: Shengfan
met een breedte van niet meer dan 50 mm
Laboratoriumapparatuur:
Productie voortgang:
Aangepaste 50-5000ML Florence-kolf van kwartsglas, platte bodemkolf met logo 5
Technische parameters:
Vastgoed Beschrijving
Materiaal Gespoten kwarts
Vorm Recht of gebogen
Dichtheid 2.2 ((g/cm3)
Buitendeursdiameter 2 mm tot 500 mm
Zuiverheid SiO2> 99,99%
Wanddikte 1 mm~300 mm
Lange 10 mm tot 4000 mm
Diameter 2 mm~600 mm
Hardheidsgraad Mohs schaal 6.6
Temperatuurbestendigheid Operatietemperatuur: 1250°C; verzachtende temperatuur: 1730°C