Hoge zuiverheid 99,99% SiO2 kwartsglasbuis met glanspunt 1180°C en rekpunt 1100°C voor halfgeleiders
Productdetails
| Type: | Wissen quartz buis | sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 0,5-100 mm | Vorm: | Circulaire |
| Verwerkingsdienst: | Buigen, lassen, ponsen, polijsten | Productnaam: | kwarts pijp |
| materiaal: | SiO2> 99,99% | Dikte: | 2.2G/cm3 |
| Werkende temparatuur: | 1150 ℃ | Hardheid: | Morse 6.5 |
| Smeltpunt: | 1750-1850 ℃ | Zure tolerantie: | 30 keer dan keramiek, 150 keer dan roestvrij staal |
| Maat: | Aangepast | Gloeipunt: | 1180 ℃ |
| Spanningspunt: | 1100 ℃ | Haven: | Shanghai en Qindao Port |
| Markeren |
1180°C Reinigingspunt Kwartsglasbuis,1100℃ spanningspunt gesmolten kwartsbuis,990 |
||
Productbeschrijving
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Merken | Shengfanquartz |
| SIO2 | 99.99% |
| Dichtheid | 2.2 ((g/cm3) |
| Hardheidsgraad op schaal moh' | 6.6 |
| Smeltpunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Glijpunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Vorm | Circulair / halfcirculair |
| Standaard | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Materiaal | 990,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800 mm |
| Dikte | 0.2-100 mm |
| Toepassing | optische kwartsvensters |
| Lichtdoorstraling | > 92% |
| Hardheid | Mose zes.5 |
| Waarde van de weerstand | 1000 keer meer dan gewoon glas |

- Verstrek gedetailleerde tekeningen met afmetingen (eenheid: mm)
- We maken producten volgens uw specificaties.
- Vervaardiging van halfgeleiders
- Elektrische lichtbronvoorzieningen
- met een vermogen van niet meer dan 50 W
- Lasertechnologie
- Optische instrumenten
- Laboratoriumapparatuur
- Elektrische en medische apparaten
- Chemische, elektronische en metallurgische industrieën
- Hoge corrosiebestendigheid
- Uitzonderlijke temperatuurtolerantie
- Een esthetisch aantrekkelijk ontwerp
- Compacte en duurzame structuur
- Uitstekende lichttransmissie
- Superieure elektrische isolatie
- Deel uw eisen of toepassingsbehoeften
- We bieden een offerte op basis van uw specificaties
- Klant bevestigt monsters en plaatst borg
- We regelen de productie.
Producthoogtepunten
Industriële efficiëntie en prestaties van kwartsglasbuis Productkenmerken Vastgoed Waarde Merken Shengfanquartz SIO2 99.99% Dichtheid 2.2 ((g/cm3) Hardheidsgraad op schaal moh' 6.6 Smeltpunt 1732°C Werktemperatuur 1100°C Glijpunt 1180°C Verzachtingspunt 1630°C Specificaties Parameter Detail Kleur ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.