Hoge Zuiverheid 99,99% Corrosiebestendige Hoge Temperatuurbestendige Kwartsglasbuis en Gesmolten Kwartsbuis
Product Details
| Type: | Wissen quartz buis | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | vierkant |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen buis |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
Hoge zuiverheid 99,99% kwartsglazen buis,met een breedte van niet meer dan 50 mm |
||
Product Description
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shengfan Quartz |
| SiO2-gehalte | 99,99% |
| Dichtheid | 2,2 g/cm³ |
| Hardheid (Schaal van Mohs) | 6,6 |
| Smeltpunt | 1732℃ |
| Werktemperatuur | 1100℃ |
| Annealing Point | 1180℃ |
| Verwekingspunt | 1630℃ |
| Dichtheid | 2,2*10³ kg/m³ | Hardheid | 5,5-6,5 Mohs-schaal |
| Treksterkte | 4,8*10⁷ Pa | Druksterkte | >1,1*10⁹ Pa |
| Bulkmodulus | 3,7*10¹⁰ Pa | Rigiditeitsmodulus | 3,1*10¹⁰ Pa |
| Verwekingspunt | 1730℃ | Annealing Point | 1215℃ |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Cirkelvormig / Rond |
| Standaard | JGS1 |
| Materiaal | 99,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800mm |
| Dikte | 0,25-10mm |
| Toepassing | Optische kwartsvensters |
| Lichtdoorlatendheid | >92% |
| Weerstandswaarde | 1000 keer hoger dan gewoon glas |
- SiO2-gehalte van meer dan 99,99% voor kwartsbuizen met hoge zuiverheid
- Bedrijfstemperatuur: 1250℃ met een verwekingspunt van 1730℃
- Uitstekende visuele en chemische prestatiekenmerken
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Voldoet aan de eisen voor gezondheidszorg en milieubescherming
- Aangepaste afmetingen beschikbaar op aanvraag
- CE, RoHS en SGS gecertificeerd
A: Ja, we verwelkomen proefbestellingen om de kwaliteit te testen en te controleren.
A: Binnen 15 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
A: Lage MOQ, 1 stuk voor het controleren van monsters is beschikbaar.
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties. Ten derde bevestigt de klant monsters en plaatst een aanbetaling voor een formele bestelling. Ten vierde regelen we de productie.
A: DHL, UPS, FedEx of TNT zijn beschikbaar voor kleine bestellingen, meestal 3-5 dagen. Lucht- en zeevracht zijn ook beschikbaar.
Product Highlights
Hoge Zuiverheid 99,99% Corrosiebestendige Gesmolten Kwartsglasbuis en Kwartsflensbuis Kwartsglasbuis met hoge doorlaatbaarheid met uitstekende UV-lichtdoorlatendheid en beschermende eigenschappen. Productspecificaties Eigenschap Waarde Merk Shengfan Quartz SiO2-gehalte 99,99% Dichtheid 2,2 g/cm³ ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Dunne de Plaat Dimensionale Stabiele 11000mm Verwerkende Waaier van het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met uitstekende thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt ...
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Productomschrijving: 1.SiO2> 99,99%, buizenstelsel gesmolten kwarts 2.Operating temperatuur: 1250℃3.Excellent visuele en chemische prestaties.4.Without andinfectant oppervlaktedeklaag.5.Healthcare en milieubescherming.6.Any de specificatie kan worden gemaakt. 7.Quartz het glas is zuurrijke ...
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
Geen van de de Prestaties Cirkelvorm van Luchtbel Vlak Glasplaten Uitstekend Visueel Venster van het het Kwartsglas Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit ...
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Productomschrijving: De gesmolten duidelijke het glasplaat wordt van het kiezelzuurkwarts gemaakt van het zand van het hoge zuiverheidskwarts met eexcellent thermische schokstabiliteit en hoge overbrenging. Het wordt wijd gebruikt in de lenzen van de elektrisch lichtlaser/optisch instrument/venster ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.