Hoge zuiverheid 99,99% Corrosiebestendige kwartsglasbuis met een werktemperatuur van 1100°C
Productdetails
| Type: | Wissen quartz buis | Sollicitatie: | Halfgeleider, optisch |
|---|---|---|---|
| Dikte: | 1-100 mm | Vorm: | vierkant |
| Verwerkingsdienst: | Ponsen, snijden | Productnaam: | Kwarts glazen buis |
| Materiaal: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Dikte: | 2.2G/cm3 | Kleur: | Helder transparant |
| Werktemperatuur: | 1100 ℃ | Smeltpunt: | 1732℃ |
| Haven: | Shanghai en Qindao Port | ||
| Markeren |
99,99% kwartsglasbuis met hoge zuiverheid,met een breedte van niet meer dan 50 mm |
||
Productbeschrijving
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Merken | Shengfan kwarts |
| SiO2-gehalte | 99.99% |
| Dichtheid | 2.2 g/cm3 |
| Hardheid (schaal van Mohs) | 6.6 |
| Smeltepunt | 1732°C |
| Werktemperatuur | 1100°C |
| Verzilveringspunt | 1180°C |
| Verzachtingspunt | 1630°C |
| Dichtheid | 2.2*103 kg/m3 | Hardheid | 5.5-6.5 op de schaal van Mohs |
| Treksterkte | 4.8*107 Pa | Samendrukkracht | > 1,1*109 Pa |
| Bulk Modulus | 3.7*1010 Pa | Rigiditeitsmodule | 3.1*1010 Pa |
| Vastgoed | Specificatie |
|---|---|
| Kleur | Transparante |
| Vorm | Cirkelvormig / rond |
| Standaard | JGS1 |
| Materiaal | 990,99% SiO2 |
| Diameter | 1-800 mm |
| Dikte | 0.25-10mm |
| Toepassing | optische kwartsvensters |
| Lichtdoorstraling | > 92% |
| Waarde van de weerstand | 1000 maal normaal glas |
- SiO2-gehalte hoger dan 99,99% voor hoogzuivere kwartsbuizen
- Werktemperatuur: 1250°C met een verzachtingstemperatuur van 1730°C
- Uitstekende visuele en chemische kenmerken
- Geen oppervlaktecoating of verontreinigingen
- Gezondheidszorg en milieubescherming
- Op aanvraag beschikbaar
- CE, RoHS en SGS-gecertificeerd
A: Ja, we verwelkomen monsterorders om de kwaliteit te testen en te controleren.
A: Binnen 15 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
A: lage MOQ, 1pc voor het controleren van monsters is beschikbaar.
A: ten eerste, laat ons weten uw vereisten. ten tweede, wij citeren volgens uw vereisten. ten derde, klant bevestigt monsters en plaatsen deposito. ten vierde, wij regelen de productie.
A: DHL, UPS, FedEx of TNT voor kleine bestellingen (3-5 dagen).
Producthoogtepunten
Hoge zuiverheid 99,99% Corrosiebestendige kwartsflensbuis Hoogdoorlatend kwartsglasbuis met uitstekende UV-lichtdoorlatendheid en beschermende eigenschappen. Productspecificaties Parameter Waarde Merken Shengfan kwarts SiO2-gehalte 99.99% Dichtheid 2.2 g/cm3 Hardheid (schaal van Mohs) 6.6 Smeltepunt ...
XRD-van het de Testblad van de Steekproeftank van het de Drager kan de Spaander Ingelaste Kwarts van het het Glasblad de Steekproeftank worden aangepast
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Fotocatalytic reactor chemie glasware kit
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Geen Van het de Hoge Zuiverheidskwarts van Luchtbel Vlakke Glasplaten van het het Glasvenster Transparante Cirkel het Gezichtsglazen
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
De gezuiverde Vierkante Bestand Anti Alkali Sterke Hardheid van de Glasplatenhoge druk
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.